Термоодяг

Захист від холоду, анатомічний крій і гігроскопічність - основні особливості, які відрізняють термоодяг. При створенні цих виробів ми наполегливо працювали і над візуальною складовою. Бездоганні конструктивні лінії і флісове покриття додають неповторності у будь-який спортивний образ. М'який матеріал тканини, що має усі найкращі термоізоляційні властивості, у поєднанні з комфортною посадкою, зроблять кожен рух незабутньо приємним! Дозвольте собі бути жіночною і стильною в кожному русі завдяки WorldG!
ICE Термокофта на флісі ICE Термокофта на флісі

ICE Термокофта на флісі

1325 грн

Чого ж зазвичай не вистачає під час тренувань в холодних залах або ж на льодових аренах? Звичайно ж, кофти з флісу, що зберігає тепло і облягає тіло. ..

SOFT Термокофта на флісі SOFT Термокофта на флісі

SOFT Термокофта на флісі

2425 грн

Рекомендації по догляду: Заборонено застосовувати барабанну сушку; Для машинного прання бажано використовувати делікатний режим при температурі води..

ICE термолегінси флісові для фігурного катання ICE термолегінси флісові для фігурного катання

ICE термолегінси флісові для фігурного катання

815 грн

Ідеальні легінси для занять в холодну пору року повинні бути з термоткані з флісом. Саме цей матеріал є відмінним утеплювачем, який забезпечує термоіз..

ICE Термолегінси флісові без п'яти ICE Термолегінси флісові без п'яти

ICE Термолегінси флісові без п'яти

815 грн

Неймовірні відчуття можливі з флісовими легінсами, які в холодну пору року ідеально зігріють Ваше тіло. Фліс є чудовим утеплювачем при будь-якій погод..

ICE термокостюм для фігурного катання з флісом ICE термокостюм для фігурного катання з флісом

ICE термокостюм для фігурного катання з флісом

2140 грн

Як же приємно було створювати продукт, який найкраще може зробити комфортним кожен день. Абсолютно неповторний дизайн в комплексі з ідеальними матеріа..

ICE термокостюм  для тренувань з флісу без п'яти ICE термокостюм  для тренувань з флісу без п'яти

ICE термокостюм для тренувань з флісу без п'яти

2140 грн

Для результативних, зручних і активних занять необхідно правильно підібрати одяг. Костюм, що складається з термолеггінсів і термокофти, повинен бути в..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)