Легінси

Виглядати надзвичайно - мало. Так, візуальна частина важлива, але саме комфорт завжди був основною складовою вдалого тренування. І якщо все це доповнено ідеальною посадкою виробу, який підкреслює кожну лінію твого тіла, не хочеться знімати цей виріб.
CARBON Костюм легінси з широким поясом, завищеною талією (без п'яти) і топ-боксерка зі вставками з сітки CARBON Костюм легінси з широким поясом, завищеною талією (без п'яти) і топ-боксерка зі вставками з сітки

CARBON Костюм легінси з широким поясом, завищеною талією (без п'яти) і топ-боксерка зі вставками з сітки

1335 грн

У заняттях спортом або фітнесом запорукою гарного настрою є якісно підібраний одяг, а саме зручний, що не обмежує Ваші рухи і в той же час підкреслює ..

CARBON Легінси з широким поясом і завищеною талією (без п'яти) CARBON Легінси з широким поясом і завищеною талією (без п'яти)

CARBON Легінси з широким поясом і завищеною талією (без п'яти)

850 грн

CARBON Легінси з широким поясом і завищеною талією (без п'яти). Спорт - це рух до досконалості і немає абсолютно ніякої різниці, яким саме видом фізи..

BASE легінси з вирізом під п'яту чорні BASE легінси з вирізом під п'яту чорні

BASE легінси з вирізом під п'яту чорні

470 грн

Еластичні легінси підходять для занять з художньої гімнастики, акробатики, фітнесу, бігу. Ідеальний крій з середньою посадкою дає можливість використо..

AVATAR легінси  з вирізом під п'яту чорні AVATAR легінси  з вирізом під п'яту чорні

AVATAR легінси з вирізом під п'яту чорні

740 грн

Розроблена нами трендова модель тренувальних легінсів не залишить Вас байдужими! Ми дотримуємося суворих правил якості, комфорту і стилю одягу. Предст..

ICE термолегінси флісові для фігурного катання ICE термолегінси флісові для фігурного катання

ICE термолегінси флісові для фігурного катання

815 грн

Ідеальні легінси для занять в холодну пору року повинні бути з термоткані з флісом. Саме цей матеріал є відмінним утеплювачем, який забезпечує термоіз..

ICE Термолегінси флісові без п'яти ICE Термолегінси флісові без п'яти

ICE Термолегінси флісові без п'яти

815 грн

Неймовірні відчуття можливі з флісовими легінсами, які в холодну пору року ідеально зігріють Ваше тіло. Фліс є чудовим утеплювачем при будь-якій погод..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)